İkinci El Eşya Alan Yerler Bursa

Bursa ikinci el eşya alım satım yapan firmaların başında gelen Bursam Spot  güvenilir ve kaliteli alışverişin tek adresi. Firmamız çok eski ve köklü bir firma olduğundan yıllardır güveninizi kazanmaya devam etmektedir. Tecrübeli, titiz ve disiplinli çalışan kadrosuyla hizmetimizi en güzel şekilde tamamlamaktayız. Firmamız aldığı tüm eşyaları titizlikle seçmektedir. Çünkü sizlerin  bu eşyaları aldığınızda uzun yıllar kullanılabilecek olmanıza özen göstermektedir.

İkinci el eşya alım satım firması olarak tüm ürünlerin bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi sizlere sunmaktayız. İkinci el eşya alan yerler buzdolapları, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları gibi beyaz eşyalardan tüm elektronik eşyalara yine ikinciel  oturma gruplarından, masa sandalyeye kadar hatta ofis eşyalarının da bulunduğu seçenekli bir firmayız. Ayrıca  ikinci el olduğu gibi 0 ürünler de firmamızda bulunmaktadır. Uygun bütçelerle bu ürünlere firmamız sayesinde sahip olabilirsiniz.

İkinci Elin Adresi

Evlerinizde en çok kullandığınız oturma grupları, koltuk takımları ve kanepelerdir. Dolayısıyla en çok eskiyen ve değiştirilmesi gereken eşyalar da bunlardır. Yenisini alırken  yüksek bütçeler vermek yerine 0 değerindeki bu tür eşyalara firmamız sayesinde  düşük fiyatlara sahip olabilirsiniz. İkinci el oturma gruplarımızı ve köşe takımlarımızı yerimizde görüp karar verdikten sonra aynı gün içerisinde evinize teslim ediyoruz. Diğer firmalarda olduğu gibi nakliye ücretini kesinlikle sizlerden almıyoruz.

Bursam Spot

Yerimiz Bursa’nın en eski ve bilinen çarşısı olan Kayhan Mahallesindedir. Burada bir çok ikinci el eşya alım satımı yapan firma bulunmaktadır. Bursam Spot ailesi olarak bizi bunlardan ayıran en büyük özellik firmamızın 40 yılı aşkın süredir hizmet veriyor olmasıdır. Bu işte en tecrübeli firma olduğumuzu bizimle yapacağınız alışverişlerden anlayacaksınız. Her zaman güleryüzlü ve titiz ekip arkadaşlarımızla sizi memnun etmeye hazırız.

İkinci el eşya alan yerler ya da satan yerler  şeklinde arama yaptığınızda internet sitemiz  aklınızdaki bütün sorulara cevap verecek şekilde düzenlenmiştir. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmek. Bizlere www.bursamikincielesya.com adresinden ulaşabilir ürünlerimizi buradan da inceleyebilirsiniz.  Aynı zamanda internet sitemizde bulunan telefon numaramız sayesinde whatsapp yoluyla elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını bizlere göndererek  de bizimle kolaylıkla  iletişime geçebilirsiniz.